Kryesore

Protesta e 7 korrikut/Bardhi: Gjithmonë krah qytetarëve, jo të non grataveBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:21 - 30/06/22 |
Opi Nion

Deputeti i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi është pyetur nga gazetarët nëse do të jetë pjesë e protestës së 7 korrikut, të thirrur nga ish-kryeministri Sali Berisha.

Bardhi u përgjigj duke thënë se ai qëndron në krah të qytetarëve dhe jo të non gratave.

Gazment Bardhi: Gjithmonë ka arsye për të protestuar!

Gazetarja: Do merrni pjesë në protestë?

Gazment Bardhi: Gjithmonë krah qytetarëve dhe jo non gratave.

Kujtojmë se Bardhi është një nga deputetët e PD që nuk është përfshirë në grupet e punës për organizimin e protestës së 7 korrikut.

Pas