Kryesore

Prokurimet Publike,Basha-Ramës:E pranove që ke zhytur vendin në korrupsion


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:25 - 13/07/21 |
Opi Nion

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka reaguar pas konferencës që kryeministri Edi Rama ka zhvilluar ditën e sotme me ministrat për Prokurimet Publike.

Nëpërmjet një postimi në rrjetet sociale, Basha shkruan se më në fund Rama e pranoi që e ka zhytur vendin në korrupsion.

Sipas tij është e qartë për të gjithë shqiptarët që peshku qelbet nga koka.

“Ka 8 vite në pushtet dhe sot më në fund pranoi se qeveria e tij e ka zhytur vendin në korrupsion. Ajo që ai nuk thotë dhe është e qartë për të gjithë shqiptarët është se PESHKU QELBET NGA KOKA!”- shkruan Basha./Opinion.al

Pas