InstaBIZ

Pritjes së ëmbel i vjen fundi, Arbana Osmani sjell në jetë vogëlushin


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:42 - 19/10/20 |
Opi Nion

Moderatorja e njohur, Arbana Osmani dhe partneri i saj Eduart Grishaj janë bërë prindër të një djali. Lajmi është bërë publik nga vetë regjisori Grishaj përmes një postimi në Instagram.

Krahas fotos me vogëlushin e porsalindur në krahë, Eduart Grishaj shkruan: “ Lindi Dielli” duke zbuluar kështu emrin që çifti ka vendosur për të voglin e tyre.

Kujtojmë se Arbana është edhe nënë e një djali më të rritur të quajtur Joni, nga martesa e saj e parë. /Opinion.al

View this post on Instagram

Lindi Dielli ☀️

A post shared by Eduart Grishaj (@eduartgrishaj) on

Pas