InstaBIZ

Pritjes i vjen fundi, rikthehet RihannaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:49 - 19/08/19 |
el ida

Prej disa kohësh, Rihanna është fokusuar tek bizneset e saj, duke u tërhequr nga karriera muzikore.

Por duket se pritjes së fansave i ka ardhur fundi. “People” raporton se këngëtarja është gati për t’u rikthyer me një projekt të ri dhe ndjekësit nuk po e mbajnë dot entuziazmin.

“TMZ” shkruan se kënga e re do të titullohet “Private Loving” dhe është shkruar nga vetë këngëtarja. Kjo do të jetë kënga e parë solo për Rihannën që prej vitit 2016, ndërsa ende nuk është zbuluar ende një datë fikse se kur do të publikohet kënga.

Megjithatë paralajmërohet se do të jetë hiti i vitit, pasi këngëtarja nuk ia lejon vetes një rikthim pa bujë./Opinion.al

Pas