Aktualitet

Pritet të shkojë komisioni për rithemelimin, qëndron e mbyllur me kyç porta e PD


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:12 - 09/01/22 |
Opi Nion

Gjithçka duket e qetë dhe e heshtur në selinë e PD-së sot, ndërkohë që Komisioni për Rithemelimin ka njoftuar një dalje për mediat pikërisht nga selia. Sikurse shihet në pamjet e Opinion.al, porta e jashtme është e mbyllur me kyç, çka lë të kuptohet që brenda saj nuk është askush. /Opinion.al

Pas