Aktualitet

Primaret e PD për Bashkinë e Tiranës, zbulohet emri i kandidatit të tretëBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:02 - 02/11/22 |
Opi Nion

Një tjetër emër pritet t’i shtohet sot garës së PD për primaret për Bashkinë e Tiranës.

Mësohet se mjeku i njohur epidemiolog, Ilir Alimehmeti, do të prezantojë sot kandidaturën e tij.

Në garë janë gjithashtu deputeti Belind Këlliçi, por edhe ish-deputeti i Tiranës Gert Bogdani.

Vetë mjeku në një postim në Facebook ka publikuar një foto me datën e sotme dhe orën 11:00. Pikërisht në orën 11:00 ai do të prezantojë kandidaturën.

Pas