Kryesore

Presidenti Meta sot në Opinion, “paralajmëron” përgjigje flakë për flakë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:21 - 25/05/20 |
Opi Nion

Presidenti Ilir Meta do të jetë sot i ftuar në emisionin “Opinion”, ku do të flas në lidhje me zhvillimet e fundit në vend.

Meta vjen në “Opinion” pas një jave me shumë ngjarje politike, por jo vetëm. Presidenti do të jetë përball gazetarit Blendi Fevziu, ku në fokus do të jenë lëvizjet e fundit politike, Reforma Zgjedhore si dhe shembja e Teatrit Kombëtar.

Në një publikim në rrjetet sociale, Meta shkruan se është paralajmëruar për pyetje të forta , ndërsa shton se dhe përgjigjet do të jenë flakë për flakë.

Pas