Emisionet

Presidenti Ilir Meta, sonte në “Opinion”


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:52 - 19/01/22 |
Opi Nion

Presidenti Ilir Meta do të jetë mbrëmjen e kësaj të mërkure i ftuar në emisionin “Opinion”. Vetë kreu i shtetit përmes një postimi në “Facebook”  i ka ftuar qytetarët ta ndjekin në ekranin e Tv Klan në orën 22:00.

Të dashur miq, Sonte në mbrëmje, në ora 22:00, takohemi në ringun e “Opinion”-it të gazetarit të mirënjohur, Blendi Fevziu.

Ju ftoj, nëse keni mundësi, të më ndiqni live në TV Klan”, shkruan Meta.

Meta pritet të flasë për zhvillimet e fundit të aktualitetit politik në vend, si dhe zgjedhjet e pjesshme vendore në 6 bashki.

Pas