-Jetë dhe Stil

Prekëse/ Kur qeni shkon në spital për t’i dhënë lamtumirën e fundit pronarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 13:55 - 10/12/16 |
b.f

Ky është momenti prekës kur një qen i jep lamtumirën e fundit pronarit të tij që po vdiste në spital.

Muajin e fundit Ryan Jessen nga Kalifornnia pësoi hemorragji në tru dhe nuk u përmirësua.

Të dashurit e tij u mblodhën në dhomën e tij të spitalit për tu ndarë për herë të fundit me të në 30 Nëntor. Stafi mjekësor ra dakort që dhe qeni i tij Mollie të ishte i pranishëm.

Momenti emocional është filmuar dhe më pas është postuar në Facebook ku ka prekur zemrat e qindra mijëra njerëzve.

Pas