Aktualitet

Prapë i bllokuar?! Bashkia dhe gratë bllokojnë bulevardin..


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 01:30 - 26/11/15 |
b.f

Është bërë tashmë e udhës që sa herë ka një aktivitet apo pritje zyrtare, drejtuesit të ekzekutivit apo bashkiakë të blllokojnë në mënyrë të paprecedentë të gjithë lëvizjen normale të qarkullimit në qytet. Kështu po ndodh edhe në këto momente. Kur një tubim i organizuar nga Bashkia e Tiranës në favor të grave ka bllokuar lëvizjen në Bulevard, çka kë bërë që drejtuesit e mjeteve që zgjedhin Bulevardin Dëshmorët e Kombit të gjejnë mënyra alternative për të shkuar në destinacionet e tyre.

Ja çfarë ndodh në Tiranë në këto momente. Pa koment!

bashkia 2

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas