InstaBIZ

Prapaskenat e fotosesionit të Dren Abazit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:46 - 02/09/15 |
root

Këngëtari Dren Abazi ka vendosur të bëj një fotosesion të ri fotografik. Ja tek e shohim të veshur shik teksa fotografohet  nga fotografi, Avni Selmani për coverin e ri që pritet të dalë së shpejti në treg. Ndonëse nuk publikoi asnjë këngë të re këtë verë, koncertet për këngëtarin nuk kanë munguar. Ndërsa në muajin qershor, Dreni dhe orkestra e tij ishin shqiptarët e parë, të cilët morën pjesë në festivalin e Jazz-it në Paris.

A video posted by Dren Abazi (@drenabazi) on Sep 2, 2015 at 8:12am PDT

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas