-ARKIVA OPINION

PRAPASKENAT E ARRESTIMIT TE SHPETIM GJIKES!Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:56 - 09/02/15 |
root

Të ftuar:

Andrea Stefani
Preç Zogaj
Fatos Hakorja
Ylli Manjani
Ardian Leka
Lutfi Dervishi

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=lYo7q-MQup0″ width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (3)

Shkruaj nje koment

  1. Z. Fevziu, ju lutem te beni nje emision per ndihmen ekonomike. Sistemi pilot i ndihmes ekonomike ka sjellur pasoja te medha per qytetine e elbasanit.

  2. Gafa e Manjanit qe hiqet si kompetent angiografi eshte diagnoze – angiografi eshte nje examinim dhe trajtim mjeksor ne rastet e bllokimit te venava ose arterieve

  3. I nderuar Blendi,
    te sygjeroj te trajtosh ne nje program tjeter temen;”PRAPASKENAT E MOS DEKRETIMIT TE Z. VISAR ZHITI AMBASADOR I VATIKANIT”. Kam bindjen se nuk eshte me pak e rendesishme se sa tema e mesiperme e Shpetim Gjikes.

Pas