Aktualitet

Policia gjen 43 kg kanabis “pa pronarë” midis shkurreve


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:31 - 07/06/20 |
Al Do

Policia e Vlorës ka sekuestruar sot një sasi lënde narkotike por ende nuk ka identifikuar poseduesit e saj,

Në njoftimin zyrtar policia thotë se 43.5 kilogramë kanabis janë gjetur në fshatn Mavrovë të njësisë administrative Kotë.

Kanabisi i paketuar është gjetur midis disa shkurreve. Nuk sqarohet se si ka rënë policia në gjurmët e kësaj sasie kanabisi pa identifikuar ende pronarët e saj

“Po punohet për identifikimin e autorëve dhe zbardhjen e rrethanave të kësaj ngjarjeje”- thuhet në njoftimin e policisë. /Opinion.al

Pas