Te Fundit

Policia fshehu krimin, deputeti Prenga plagosi dy Calë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 12:40 - 15/09/15 |
b.f

TIRANE– ABC NEWS përmes një kamera amatore na sjell dëshmi të reja për ngjarjen e Laçit ku një deputet u konfliktua me anëtarë të familjes Cali për pronësinë e Lagunës së Patokut. Siç do ta shini në video në spitalin e Traumës janë të shtruar Preng dhe Tom Cali, të dy të plagosur me armë zjarri dhe jo një siç ka raportuar policia përmes komunikatave për mediat.

https://youtu.be/WKhoCzeHRdw

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas