Kronikë

Policët shkojnë si blerës, arrestojnë shitësin me 17 kg kanabis


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:09 - 06/09/18 |
b.f

Forcat e anti-drogës së Shkodrës kanë arrestuar një shitës droge në Pukë.

Mësohet se në pranga ka rënë Besnik Frroku.

Ai u arrestua në flagrancë tek ‘Ura e Lumziut’, teksa oficerët e anti-drogës iu prezantuan Frrokut si blerës të drogës.

Në momentin e arrestimit Besnik Frroku kishte 17 kg kanabis me vete. Ai rezulton i dënuar dhe në vitin 2016 për kultivim kanabisi.

 

Pas