Kronikë

Pogradec/ 81- vjeçarja vetëvaret në banesë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:21 - 28/11/21 |
Opi Nion

Një 81-vjeçare është gjetur e pajetë nga familjarët, ndërsa është vetëvarur brenda në banesë.

Ngjarja ka ndodhur pasditen e së dielës dhe nuk dihet shkaqet që e kanë shtyrë të moshuarën drejt këtij vendimi.

Njoftimi i Policisë:

Pogradec/Informacion paraprak

Më datë 28.11.2021, rreth orës 18:55, në Spitalin e Pogradecit ka mbërritur e pa jetë, shtetasja S. Sh., 81 vjeçe, banuese në Pogradec, e cila është gjetur nga familjarët e saj e vetëvarur në banesë.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

 

Pas