Aktualitet

Po ndodh/ Stadiumi, Rama lë jashtë sallës Lubonjën, Bojaxhiun dhe RakipinBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:32 - 29/04/16 |
b.f

Ndër emrat që janë ndaluar nga Garda e Republikës për të hyrë në dëgjesën e organizuar nga kryeministri Rama për stadiumin Arena e Kombëtares është edhe Fatos Lubonja, i njohur si një ndër kritikët më të njohur urbanë. Për mediat Lubonja është shprehur se kjjo është një paturpësi publike e cila nuk mund të arrijë deri këtu. Ndërsa Gjergj Bojaxhi thotë se në pushim të dëgjesës do të flasin me arkitektët.

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas