Aktualitet

Po ndërtonte pa leje rrugë dytësore, pranga 47-vjeçarit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:51 - 04/09/21 |
Opi Nion

Një 47-vjeçar është vënë në pranga pasi akuzohet se po ndërtonte pa leje një rrugë dytësore në autostradën Levan-Vlorë.

I arrestuari është Adrian Baçajn, i cili po ndërtonte në Mifol një rrugëkalimi dytësore, me dalje në autostradë, duke u bërë burim aksidenti për përdoruesit e rrugës.

Mbi 47-vjeçarinë tashmë rëndojnë akuzat “Ndërtim i paligjshëm” dhe “Shkatërrimi i rrugëve”./Opinion.al

Pas