Kronikë

Plagosje me armë zjarri në Durrës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:06 - 06/10/20 |
Al Do

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur pak pas mesnate në Durrës.

Sipas burimve zyrtare, rreth orës 01:00, në fshatin Gjuricaj, Durrës, pas një konflikti të çastit për motive të dobëta, ka plagosur me armë zjarri në këmbë, shtetasin E. T., 36 vjeç, banues në Ishëm, Durrës, i dënuar më parë për dhunim banese, kryer në bashkëpunim.

I plagosuri ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, policia bëri të mundur identifikimin e autorit të kësaj ngjarje dhe e ka shpallur në kërkim atë./ Opinion.al

Pas