Kronikë

Plagosja në Velipojë, Policia: U qëllua me armë pranë një resortiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:37 - 14/06/22 |
Opi Nion

Policia ka dhënë informacion zyrtar lidhur me plagosjen e ndodhur mbrëmjen e sotme në Velipojë.

Mësohet se një 48-vjeçar i identifikuar si Pjerin Brushtulli, është qëlluar me armë zjarri pranë një resorti.

Në vendngjarje kanë shkuar forca të shumta policie dhe grupe të FNSH Shkodër , është rrethuar zona  dhe vijon krehja e saj me qëllim kapjen e autorit/eve.

Grupi hetimor nën drejtimin e Prokurorisë po  vijon punën  për zbardhjen dhe sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes./Opinion.al

Pas