Kronikë

Plagosja në Durrës, identifikohet autori


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:49 - 22/03/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar mbrëmjen e sotme në qytetin e Durrësit.

Policia njofton se pas një konflikti të çastit, është plagosur në dorë me armë zjarri shtetasi A. T., 25 vjeç, i cili ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, autori i plagosjes është identifikuar me inicialet E.B. Aktualisht, Policia ka ngritur pika kontrolli dhe po kreh zonën për të bërë të mundur kapjen e tij.

Pas