Kronikë

Plagoset me thikë 52-vjeçari tek Kisha e LaçitBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:27 - 11/06/22 |
Opi Nion

Një 52-vjeçar është qëlluar me thikë dhe ka mbetur i plagosur pas një konflikti në Kishën e Laçit.

Arben Margjini mësohet se është dërguar në spitalin e Traumës për të marrë mjekim të specializuar. Nga informacionet paraprake dyshohet se shkak i konfliktit ka qenë një hapësirë, të cilën i plagosuri dhe autori i ngjarjes kërkonin ta shfrytëzonin për të tregtuar, nisur nga fakti që në datën 13 Qershor në këtë kishë kulmon  Pelegrinazhi./Opinion.al

 

Pas