Kronikë

Plagoset i riu në Tropojë, transportohet drejt spitalit të traumës


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 21:46 - 25/05/20 |
Opi Nion

Një 28-vjeçar ka mbetur i plagosur në Lekbibaj të Tropojës. Mësohet se i riu është  goditur me qytën e pistoletës dhe ka marrë dëmtime të mëdha në kokë.

Sipas informacioneve, ai është nisur me urgjencë drejt spitalit të Traumës në Tiranës dhe është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Aktualisht janë ende të paqarta rrethanat e ngjarjes./ Opinion.al

Pas