Aktualitet

Plagosen 2 vëllezër në Shkodër, njëri u qëllua me armë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:39 - 08/09/21 |
Opi Nion

Të shtëna me armë zjarri janë regjistruar këtë të mërkurë në Shkodër. Si pasojë ka mbetur i plagosur me armë zjarri një person, ndërsa është plagosur me sende të forta vëllai i tij.

Ende nuk dihen shkaqet e ngjarjes, ndërsa dy vëllezërit janë transportuar në spitalin e Shkodrës, ku po marrin trajtim spitalor.

Ndërkohë grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po vijon hetimet./Opinion.al

Pas