-ARKIVA OPINION

PIKEPYETJET E GRIDA DUME-S!


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:47 - 21/05/15 |
root

Te ftuar:

Grida Duma
Lorenc Vangjeli
Mirela Milori
Alfred Lela
Lorenc Vangjeli

[youtube url=”https://www.youtube.com/watch?v=JKSxnN5b92U” width=”560″ height=”315″]

KOMENTO (8)

Shkruaj nje koment

 1. Shume keq z.Fevziu qe ne debatin me zonjen e nderuar Duma, keni vene perballe dy gazetare harbute me pagese qe kane ardhur vetem me mendimin ta ofendojne ate e jo te debatojne normalisht.
  E tha zonja.me finese e delikatese kete te vertete, se vetem ne emisionin opinion, znj.Duma ndihet e nervozuar e disi e frustuar jashte natyres se saj te qete, vetem se ju i sillni perballe keta fare gazetaresh te pa moralshem.
  Mesa duket nuk e kuptuat nderhyrjen e saj, ose bete sikur nuk e kuptuat, pasi nuk nderhyte per t’ju a prere rugen e degjenerimit te debatit sipas shijeve primitive te “Lencit” tuaj te preferuar, e kopjes se tij femer.qe nuk e ka “zgjuarsine” qe te fshehe ligesine e saj dhe e shfaq haptazi.

 2. Ky zoteria gazetar Lorenc Vangjeli kujton se shpirtligesine e dallezite e tija mund t’ja shese publikut si zgjuarsi.
  Po e degjoj tani kete zoteri qe te flase per “demokraci” kur eshte antiteza e demokracise. Demokraci eshte te respektosh mendimin e tjetrit e te shpalosesh mendimin tend, por jo te nisesh me qellimin e ndyre qe te besh cmos ta sulmosh bashkebiseduesin me qellim ta pengosh ate te shfaqe mendimin e tij.
  Kjo e ka emrin harbuteri e jo demokraci.
  Sa per kopjen femer te tij, Anila Basha, do te pyesja se pse shqetesohet ajo kaq shume qe per percaktimin qe ju ka bere kolegu tjeter i saj Mustafa Nano qe te gjithe ata qe duhet te vihen ne pozicionin e armikut te partise qe rrezoi dikturen komuniste, jane qelbesira. ?
  Mos e ndjen edhe ajo veten e ketij soji ?
  Te shohesh e te degjosh antitezen e Grida Dumes ne te gjitha treguesit e vlerave te nje femre, duke ekspozuar ato shalet e trasha e te neveriteshme,e me ate xhelozi e goje neperke, te vjen per te vjelle

 3. Halabake si kjo Anila Basha zor se gjendet neper ekrane. Vulen perfundimisht ia vura kur publikoi artikullin per ate femijen e abuzuar seksualisht dhe e mbronte neper ekrane. me pas i dha duart gazetares dhe kishte fytyre te dilte neper ekrane. Ik moj se na nxive ekranet

Pas