Kronikë

Pëson infarkt në timon, shoferi humb jetën në aksin Fier-Lushnje


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:09 - 22/06/20 |
el ida

Një aksident me vdekje ka ndodhur këtë mesditë në aksin rrugor Fier-Lushnje.

Sikurse njofton policia, ka ndërruar jetë shtetasi A. Z., i cili dyshohet se ka pësuar infarkt në timon dhe për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes./Opinion.al

Pas