Aktualitet

Peshkarexha nxjerr nga deti një trup të dekompozuar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:38 - 09/11/19 |
Geljano Fataj

Trupi i dekompozuar i një femre, ka rënë në rrjetën e peshkatarëve rreth 6 milje nga Bishti i Pallës.

Sipas të dhënave të deritanishme, nga policia lokale dyshohet që trupi të ketë një kohë të gjatë që qëndron në ujë.

Peshkatarët, pasi e kanë konstatuar në thellësinë rreth 70m, kanë lajmëruar policinë dhe më pas është bërë nxjerrja në breg e trupit të pajetë.

Grupi hetimor ka nisur hetimet për identifikimin e trupit të pajetë dhe shkaqeve të kësaj ngjarjeje./ Opinion.al

Pas