Aktualitet

Pesëdhjetë biznesmen amerikanë mbërrijnë në Shqipëri me një avion privat të World Travel


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:35 - 22/08/17 |
b.f

Pesëdhjetë udhëtarë të elitës amerikane të biznesit mes tyre dhe gazetarë e producent në Hollywood kanë mbërritur ditën e sotme në Aeroportin e Rinasit.

Për herë të dytë një avion privat i kompanisë së njohur amerikane World Travel mbërrin në Shqipëri.

Mbërritja e kësaj kompanie në vendin tonë, konfirmon faktin se Shqipëria ka aftësinë dhe për rrjedhojë dhe kapacitetet për të ndërtuar turizmin elitar.

Pas