InstaBIZ

Përvjetori i martesës, Aurela Basha publikon foton nga dasma


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 20:03 - 08/05/21 |
Opi Nion

Bashkëshortja e kryetarit të PD ka publikuar në Instagram një foto nga martesa e tyre. Sikurse shkruan Aurela, 8 Maji ka shënuar përvjetorin e dasmës së tyre, ndërsa fotoja e publikuar është realizuar në Dhërmi.

Kujtojmë se së fundi Aurela Basha ka qenë tepër aktive në rrjetet sociale dhe ka shpërndarë vazhdimisht foto familjare dhe personale të saj dhe të zotit Basha./Opinion.al

Pas