InstaBIZ

Përveç xhelozisë ish i fejuari i Lady Gagës po i ‘cënonte’ karrierën


               Publikuar në : 11:34 - 18/04/19 |
xhu lia

Në shkurt të këtij viti këngëtarja Lady Gaga dhe ish i fejuari i saj Christian Carino, i kanë fund fejesës së tyre.

Shumë spekulime pati në mediat e huaja në lidhje me arsyen që çuan në përfundimin e kësaj fejese. Përveç xhelozisë dhe kontrollit që Carino ushtronte kohët e fundit ndaj Gagës duket se ai kishte nisur të ndërhynte edhe në karrierën e saj.

Ish i fejuari i saj kishte nisur të shprehej se nuk do donte që Gaga të bënte më muzikë si këngët e suksesshme të kaluara ‘Bad Romance’,”Telephone,” apo “Shallow.”

Gaga kishte nisur të kishte frikë se ai do të ndrydhte procesin e saj krijues dhe diçka të tillë nuk mund të lejonte. Ajo nuk mund të vendoste kurrë një mashkull përpara karrierës së saj./Opinion.al/

 

Pas