Aktualitet

Përplasje të forta në Prishtinë, policia hyn në selinë e Vetvendosjes. Fillojne arrestimet


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 16:06 - 28/11/15 |
b.f

Policia po tenton të hyjë në selinë e Vetvendosjes për të arrestuar Albi Kurtin, ndërsa është përplasur me aktivistët e kësaj lëvizjeje dhe disa prej tyre po shoqerohen ne polici.

Forca të shumta policore kanë rrethuar selinë e Vetvendosjes në Prishtinë, ndërsa mendohet se kanë një urdhër arresti për Albin Kurtin.

Nuk dihet nëse kreu i kësaj lëvizjeje do të dalë që aty, ndërsa policia vazhdon të qëndrojë jashtë, nën dëborën e dendur.

 

 

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas