Kronikë

Përplasi për vdekje 60-vjeçarin, arrestohet shoferi 22-vjeçar


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:22 - 30/04/21 |
Opi Nion

Është vënë në pranga 22-vjeçari, që mbrëmjen e djeshme aksidentoi për vdekje një 60-vjeçar.

Autoritetet bëjnë me dije se  është arrestuar 22-vjeçari me iniciale E. K.

Ngjarja ndodhi në Kamëz. Mësohet se i moshuari ishte duke kaluar rrugën dhe është përplasur nga makina që drejtohej nga i riu.

Ndërkohë grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të aksidentit./Opinion.al

Pas