Kronikë

Përplasi me makinë 3 kalimtarë në Tiranë, arrestohet 29-vjeçarjaBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:02 - 16/08/22 |
Opi Nion

Shoferja 29-vjeçare që përplasi ditën e djeshme tre këmbësorë në zonën e “Kodrës së Diellit” në kryeqytet është vënë në pranga nga policia.

Uniformat blu informojnë edhe për gjendjen shëndetësore të të plagosurve. Mësohet se dy prej të plagosurave janë jashtë rrezikut për jetën dhe kanë dalë nga spitali, ndërsa shtetasi B. H., ndodhet ende nën kujdesin e mjekëve.

“Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasen E. G., 29 vjeçe, banuese në Tiranë, pasi duke drejtuar automjetin, ka aksidentuar shtetasit B. H., V. H. dhe A. T. Shtetaset V. H., dhe A. T. pasi kanë marrë ndihmën e parë mjekësore janë larguar në banesa, ndërsa shtetasi B. H., ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve”-njofton policia./Opinion.al

Pas