Kronikë

Përplasi me gomone dy persona në Jalë, pranga 37-vjeçaritBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:57 - 17/07/22 |
Opi Nion

Policia ka arrestuar 37-vjeçarin Gjergji Priftuli i cili ditën e djeshme përplasi me gomone dy persona në plazhin e Jalës.

Të plagosurit janë A. S., 31 vjeç dhe E. Gj., 25 vjeçe, të cilët aktualisht ndodhen në spitalin e Traumës, nën kujdesin mjekësor.

37-vjeçari,  banues në Tiranë, akuzohet për veprën penale “Plagosja e rëndë me dashje”. Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Pas