Aktualitet

Përplasi çiftin e fëmijën/ Arrestohet shoferi, i ishte hequr patenta


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 14:08 - 08/05/22 |
Opi Nion

Është arrestuar drejtuesi i mjetit që pak minuta më herët përplasi në zonën e ish-parkut të Autobusëve në Tiranë një çift dhe një foshnje 3-muajshe.

Mësohet se shoferi i identifikuar si Ajas (Ilir Sulejmani) ka kaluar me semafor të kuq. Sipas news 24, ai po drejtonte mjetin edhe pse i kishin hequr patentën tre javë më parë.

Për fat të mirë, fëmija ka arritur të shpëtojë pa dëmtime, ndërsa gruaja dhe burri kanë mbetur të lënduar dhe janë transportuar në spital.

Pas