Kronikë

Përplasen tri makina tek Rruga e Elbasanit, rëndohet trafiku


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:24 - 01/10/21 |
Opi Nion

Tri makina janë aksidentuar ditën e sotme në kryeqytet, tek Rruga e Elbasanit.

Deri tani nuk raportohet për persona të lënduar, por vetëm për dëme materiale. Njoftohet nga terreni se në të gjithë zonën është krijuar trafik i rënduar, teksa policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe poheton për zbardhjen e shkaqeve./Opinion.al

Pas