Aktualitet

Përplasen tre automjete, lëndohen gjashtë gra


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 08:27 - 21/08/20 |
Al Do

Tre automjete janë përfshirë në një aksident pak minuta pas mesnate. Burime zyrtare nga  policia bëjnë të ditur se një mjet tip “Audi” me drejtues shtetasin E.M., është përplasur me mjetin tip “Benz” dhe  me  mjetin tip “Pezho”.

Si pasojë e përplasjes janë lënduar drejtuesja dhe pasagjerët në mjetin tip “Pezho” shtetaset O.O., 30 vjeçe, S.O., 50 vjeçe, V.B., 20 vjeçe, Sh.B., 46 vjeçe,  A.B., 21 vjeçe dhe A.V., 33 vjeçe.

Të plagosurat kanë shkuar të spital ku kanë  kryer kontrollin shëndetësor dhe më pas janë larguar për në banesë.

Të plagosurit  pasi kanë kryer kontrollin shëndetësor në spital janë larguar për në banesë./ Opinion.al

Pas