Kronikë

Përplas kalimtaren në Shkodër, largohet drejtuesi i mjetit


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:20 - 21/02/21 |
Opi Nion

Një person ka mbetur i plagosur në një aksident të ndodhur mbrëmjen e sotme në Shkodër.

Bëhet me dije se aksidenti ka ndodhur në hyrje të qytetit, ndërsa pas drejtuesi i mjetit është larguar nga vendi i ngjarjes.

Kalimtarja ka mbetur e plagosur dhe ndodhet në Spitalin e Shkodrës ku po merr mjekim. Policia po punon për identifikimin dhe arrestimin e drejtuesit të mjetit./ Opinion.al

Pas