Kronikë

Përndoqi për një kohë të gjatë 53-vjeçaren, arrestohet 48-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 10:08 - 02/09/20 |
el ida

Një 48-vjeçar është vënë në prangat e policisë për shkak se akuzohet për përndjekje.

I arrestuari është E. K.,  banues në Dibër. Arrestimi i tij u bë pasi për një kohë të gjatë dhe pa dëshirën e saj ka përndjekur një 53-vjeçare.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Dibër për vepren penale “Përndjekja”.

Njoftimi i policisë:

Përndiqte për një kohë të gjatë një shtetase, arrestohet në flagrancë nga policia.

Nga Specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Dibër u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit:
• E. K., 48 vjeç, banues në Dibër.

Arrestimi i tij u bë pasi për një kohë të gjatë dhe pa dëshirën e saj ka përndjekur një 53-vjeçare./Opinion.al

 

Pas