Aktualitet

Përmbytet Tirana/ Reshjet e shiut kanë vështirësuar qarkullimin e makinave


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 17:38 - 24/08/16 |
b.f

Reshjet e dendura të shiut që kanë nisur këtë pasdite kanë përmbytur pothuajse gjithë Tiranën.

Nga burimet e para, mësohet se situata më problematike shfaqet në Unazë, rruga “Ali Demi”, Kinostudi, rruga e “Elbasanit”, si dhe Unaza e Re.

Reshjet e dendura kanë vështirësuar qarkullimin e makinave, duke krijuar një situatë problematike për shumë rrugë të kryeqytetit.

Deri tani nuk ka informacione për deme materiale apo jetë njerëzore si pasojë e motit të keq.

shi2shi4shi1-2 (2)

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

    Pas