Kronikë

Përmbyset zetori, humb jetën 39-vjeçari


               Publikuar në : 12:49 - 19/11/19 |
el ida

Një 39-vjeçar ka humbur jetën sot në Patos pasi zetori që drejtonte është përmbysur. Ngjarja e rëndë ka ndodhur rreth orës 11:05, në fshatin Drenie në Patos.

Patos/ Informacion paraprak

Sot rreth orës 11:05, në fshatin Drenie, Patos, mjeti tip “Zetor”, me drejtues shtetasin B.T, 39 vjeç, banues në Fier, është përmbysur dhe për pasojë ka ngelur i vdekur drejtuesi i mjetit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Pas