Kryesore

Përfundon votimi,nis numërimi i votave për kryetarin e Këshillit Kombëtar të PD  


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:29 - 06/05/22 |
Opi Nion

Ka përfunduar procesi i votimit për kryetarin e Këshillit Kombëtar të PD në selinë e kësaj partie. Elena Qirici dhe Edi Paloka janë dy kandidatët për këtë pozicion, ndërkohë që nis edhe numërimi i hapur i votave.

Kujtojmë se 36 deputetë të PD nuk morën pjesë në këtë proces./Opinion.al

Pas