Aktualitet

Përfundon numërimi në Bashkinë Roskovec, PS forcë e parë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:07 - 26/04/21 |
Opi Nion

Përfundon procesi i numërimit të votave në bashkinë e Roskovecit.

Sipas KQZ nga numërimi i 34 kutive të votimit ka rezultuar se PS ka marrë 6276, ndërkohë që PD siguroi 4944 dhe LSI, 510.

Të drejtën e votën në bashkinë e Roskovecit e kishin 25485 qytetarë, ndërkohë që votuan 11917./Opinion.al

Pas