Aktualitet

Përfshihet nga zjarri një magazinë në Tiranë


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 19:09 - 24/03/21 |
Opi Nion

Një magazinë është përfshirë nga zjarri rreth orës 16:40 në Tiranë.

Mësohet se në vendin e ngjarjes kanë mbërritur shërbimet zjarrfikëse për të vën nënkontroll flakët.

Deri më tani nuk ka raportime për persona të lënduar. Ndërkohë  grupi hetimor dhe sherbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas