Kronikë

Përfshihet nga zjarri një banesë në GjirokastërBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 22:19 - 18/07/22 |
Opi Nion

Një banesë është përshirë nga zjarri mbrëmjen e sotme fshatin Kolonjë, në Gjirokastër.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e policisë dhe zjarrfikëse, të cilët po punojnë për shuarjen e zjarrit. Policia raporton se nuk ka dëme në njerëz.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Pas