Kronikë

Përfshihet nga zjarri makina në Durrës, Policia shoqëron dy persona


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 11:23 - 05/05/21 |
Opi Nion

Një makinë është përfshirë nga zjarri gjatë natës në lagjen nr.17 në Durrës. Mësohet se makina e përfshirë nga zjarri është në pronësi të S. C., 43 vjeçe, banuese në Durrës.

Njoftohet se në ambientet e Policisë janë shoqëruar 2 shtetas të dyshuar për këtë ngjarje dhe janë sekuestruar pamjet filmike për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme./ Opinion.al

Pas