Kronikë

Përfshihet nga zjarri banesa në Pogradec, humb jetën 42-vjeçari


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 07:53 - 18/01/21 |
Opi Nion

Një 42-vjeçar ka humbur jetën për shkak se banesa e tij është përfshirë nga zjarrinë Pogradec.

Ngjarja e rëndë ka ndodhur sot rreth orës 06:00 në fshatin Vërdovë. Mësohet se 42-vjeçari N. Xh. jetonte i vetëm në katin e dytë të banesës.

Ndërkohë grupi hetimor po punon për të përcaktuar shkaqet e rënies së zjarrit dhe zbardhjen e rrethanave të ngjarjes./ Opinion.al

Pas