Aktualitet

Përfshihet nga flakët një qendër shëndetësore në Elbasan


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 09:32 - 22/02/21 |
Doriana Çepunaj

Është përfshirë nga flakët mëngjesin e të hënës qendra shëndetësore në Papërr të Elbasanit.Sipas News 24 dy zjarrëfikse ndodhen në vendngjarje për të izoluar flakët.

Vatra e zjarrit është shfaqur te matësi i energjisë dhe ka dëmtuar edhe rrjetin shpërndarës duke shkaktuar dëme materiale./Opinion.al

Pas