Kronikë

Përfshihet nga flakët një magazinë me rroba në Qytetin StudentiBëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:01 - 25/09/22 |
Opi Nion

Një magazinë veshjesh është përfshirë nga flakët këtë pasdite në kryeqytet. Policia bën me dije se zjarri ka rënë në zonën e Qytetit Studenti dhe se dëmet e shkaktuara janë vetëm materiale.

Tiranë/Informacion paraprak

Më datë 25.09.2022, në Qytet Studenti, ka rënë zjarr në një magazinë me rroba, dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ndodhen shërbimet e Policisë dhe shërbimet e zjarrfikëses, të cilat po punojnë për fikjen e zjarrit.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të  rrethanave të ngjarjes.

Pas