Aktualitet

Përfshihet nga flakët banesa në Vlorë, ndërron jetë një grua


Bëhu pjesë e Grupit Zyrtar të Opinion.al
>> KËTU <<
               Publikuar në : 18:21 - 23/03/21 |
Opi Nion

Një banesë është përfshirë nga flakët në lagjen “28 Nëntori” në qytetin e Vlorës, ku për pasojë një grua ka ndërruar jetë.

Identiteti dhe mosha e viktimës ende nuk janë bërë të ditura për mediat.  Ngjarja ka ndodhur gjatë orëve të pasdites së sotme, teksa raportohet se banesa ka marrë flakë në rrethana ende të paqarta.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e shkaqeve./Opinion,al

Pas